De Koot en de Bie in het Gooi

Wie kent ze niet, het duo Van Kooten en De Bie?!  Veel van deze opnames zijn in het Gooi gemaakt. Veelal waren ze in Bussum en Hilversum te zien tijdens opnames in het winkelgebied of op het stadhuis.
Een aantal van deze afleveringen vind ik echt grandioos. Wat dacht je van het kerstshoppen met Frank en Carla van Putten. “Nee moeder, ja moeder”!
En wat dacht je van de ‘Vieze man’, met het bonbonnetje (uit 1982) dat per ongeluk wordt doorgeslikt? Is in het Gooi opgenomen ook…zie onderstaand een aantal in het Gooi opgenomen fragmenten.


Deel het met een ander

Dit vind je misschien ook leuk

Duurste Huizen Gooi

Dat de huizenprijzen in het Gooi hoger liggen dan gemiddeld is wel bekend. Toch is het af en toe even slikken als je de bedragen hoort waarvoor ze nu weer te koop staan. In het

Lees verder »

Buiten zwemmen in Huizen

In het waterrijke Huizen, mede door zijn ligging aan het Gooimeer, kan heerlijk verkoelend buiten worden gezwommen. Ben jij fan van buiten zwemmen? Lees dan mee!  Zwembad of Gooimeer? Zwembad Sijsjesberg Het zwembad werd in

Lees verder »

Laat deze buurt weten dat je interesse hebt om er te komen wonen

Dit kunt u verwachten:

  • wij versturen een kaartje naar elk huishouden in de buurt;
  • wij proberen met social media deze bewonersgroep zo goed mogelijk te bereiken;
  • Oproep via social media
  • Uw oproep krijgt een vermelding op onze website.

Aan deze service zijn kosten gebonden. Kosten variëren per buurt. Het aantal huishoudens is hierin bepalend. Wij mailen u terug met daarin een passend voorstel.

Zoekopdracht